ماشین حساب، انجمن اینترنتی فارسیکام

انجمن محصولات فارسیکام | تلفن گویا IVR | مدیریت ارتباط با مشتری CRM
تاریخ : شنبه بهمن 1, 95 1:41 am

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند


زبان:
ماشین حساب، انجمن اینترنتی فارسیکام - ثبت نام


الزامی برای کلیه کاربران عزیز

قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل نمایند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران برسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و... اجرا خواهند شد .

این قوانین شامل 28 بند میباشند که به طور کامل در زیر منتشر شده اند :

بــنــد 1) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک یا نامناسب و یا سیاسی، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد حتي المقدور , نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت

بــنــد 2) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال مطلب در انجمن ها از کلمات و عبارات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک یا نامناسب و یا سیاسی، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد

بــنــد 3) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و مطالب خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا مطلب ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. عنوان مطالب میبایست گویای محتویات مطلب باشد .

از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين در عنوان مطالب خود جدا" خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.

بــنــد 4) لطفاً در هنگام ایجاد تاپيک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از قرار دادن سوالات و یا مطالب خود در انجمن های نامتناسب خودداری نمایید.

بــنــد 5) لطفاً از ارسال تاپيک های تکراری جدا" خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپيک یا طرح سوال با استفاده از گزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید. از نوشتن يک سوال و یا يک مطلب در انجمن های مختلف خود داری فرمایید.

بــنــد 6)دقت داشته باشید که این انجمن تخصصی محصولات فارسیکام می باشد و سوالات شما باید در همین راستا مطرح شود.

بــنــد 7) در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، از تبليغات تجاري (سايت و غير) خودتان و ديگران جدا" خودداري نماييد.

بــنــد 8) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب کاربری در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب کاربری از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد.

بــنــد 9) مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در سايت ممنوع مي باشد.

بــنــد 10) لطفاً در صورت مشاهده تخطی مدیران انجمن ها مراتب را با ارسال نامه خصوصی به مدیران عالی رتبه تر گزارش نمایید تا برخورد لازم با آن ها صورت پذیرد و از باز نمودن تاپیک های اعتراض آمیز و یا ارسال پست های اعتراضی خودداری فرمایید که اینگونه موارد به سرعت حذف خواهند شد.

بــنــد 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد ، تمامی سوالات خود را یکجا بیان نکنید.

بــنــد 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوال هايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد.

بــنــد 13) لطفاً در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد.

بــنــد 14)این انجمن به عنوان مرجع آموزشی محولات فارسیکام می باشد لطفا" جهت نیاز به موارد پشتیبانی با شماره های شرکت تماس بگیرید و از زدن تاپیک در مورد مشکلات فنی خودداری کنید.

بــنــد 15) این جا یک وب سایت عمومی میباشد با چند صد هزار کاربر مختلف که هر کدام عقاید خاص خود را دارند . پس بیایید یاد بگیریم که به عقاید هر شخص احترام بگذاریم تا به عقاید ما احترام بگذارند.

بــنــد 16) مسئوليت تمامي فايل ها و يا تصاوير و غیره كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آن ها و ويروسي نبودن آن ها ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايل ها آن ها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايل ها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

بــنــد 17) براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

بــنــد 18) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد.

بــنــد 19) دقت داشته باشید برای اطلاع از تعرفه خدمات فارسیکام باید حتما" با دفاتر فارسیکام تماس بگیرید لذا در انجمن درخواست دریافت تعرفه قیمت محصولات را نفرمائید.

بــنــد 20) لطفاً در زمان مطرح كردن مطالب در انجمن ها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست خودداری كنيد كه در اين صورت ، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

بــنــد 21) چنانچه تاپيک و يا پيغامي‌ از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و يا ويرايش شد در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفاً براي مدير آن انجمن يک پيغام خصوصي‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي‌ مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اينباره شما را راهنمايي‌ و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در اين رابطه و يا جويا شدن علت موضوع در انجمن هاي عمومي‌ آن ارسال و يا تاپيک زائد سريعا" حذف خواهد شد و شما نيز جواب سوال خود را دريافت نخواهيد کرد.

بــنــد 22) در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا سريعا" به موضوع رسيدگي‌ شود، چنانچه کاربري خود بجاي مدير در زمينه اي تصميم گيري و شخصا" با کاربر ديگري برخورد کند سريعا" ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

بــنــد 23) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها , آن ارسال سريعا" حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

بــنــد 24) کاربرانی که مجوز استفاده از تالار گفتمان سایت را دارند , بدانند که تالار گفتمان فقط و فقط برای ارتباط بیشتر و نزدیک تر مدیران و کاربران سایت میباشد و به هیچ عنوان جای مناسبی برای مطرح نمودن سوالات به صورت ارسال پیام های شخصی نیست . لطفاً برای طرح سوالات از انجمن های مربوطه استفاده نمایید تا دیگر کاربران نیز از پرسش و پاسخ انجام گرفته استفاده ببرند. همچنین از آنجایی که نوشته های ارسالی در تالار گفتمان در دید عموم قرار دارند با افرادی که از الفاظ زشت و رکیک و یا سیاسی در تالار گفتمان استفاده نمایند به شدت برخورد خواهد شد و ممکن است به صلاح دید مدیر مربوطه دسترسی ایشان به سایت قطع گردد.

بــنــد 25) هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

بــنــد 26) چنانچه طرح پیشنهادی در زمینه هر کدام از محصولات ما دارید با مدیریت شرکت تماس بگیرید.توجه داشته باشید شرکت فارسیکام پشتیبان کارآفرینان و طرح های کارآفرینی می باشد

بــنــد 27) مدیر سایت مجاز است مطالب حائز اهمیت را بدون اطلاع قبلی به نویسنده مطلب با ذکر نام وی و درج لینک مطلب وی به برگه نخست سایت منتقل نماید.

بــنــد 28) قانون كپي : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين وب سایت ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسال هاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور تبعیت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعمل هايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, و بتوانیم محیطی آرام جهت پیشبرد علمی جامعه ایرانی فراهم آوریم . به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما ...
cron
POWERED_BY
فارسی سازی و پشتیبانی phpBB توسط phpBBpersian.com