ماشین حساب، انجمن اینترنتی فارسیکام

انجمن محصولات فارسیکام | تلفن گویا IVR | مدیریت ارتباط با مشتری CRM
تاریخ : دوشنبه نوامبر 20, 2017 4:56 pm

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 2 پست ] 
نویسنده پیغام
پستارسال شده: سه شنبه ژوئن 05, 2012 8:24 am 
آفلاین

آیا شما یک جفت دست اضافه برای مدیریت وب سایت یا وبلاگ خود می‌خواهید اما در این موقعیت بودجه ای برای پرداخت به کسی ندارید؟ چرا از همسرتان استفاده نمی‌کنید؟ من می‌دانم که بسیاری از ما فکر می‌کنیم که «بله فکر خوبی است اما همسر من بلد نیست چطوری یک وب سایت را بروز کند». جواب من این است که چرا نه؟ با وجود تکنولوژی امروز، هر کسی می‌تواند این کار را یاد بگیرد و شروع کند. پسر عموی ۶ سالهٔ من بلد است با وردپرس کار کند. در ضمن لزومی نیست که همسرتان در برنامه نویسی به شما کمک کند. او می‌تواند وظایف ساده‌تری را انجام دهد به یاد داشته باشید زنان زیادی در زمینه وبلاگ نویسی به موفقیت بزرگی رسیده‌اند.

تصویر

در این مقاله ما در مورد فواید استفاده از همسرمان برای آپدیت یک وب‌سایت صحبت می‌کنیم، اینکه چطور به او مدیریت یک وب‌سایت را یاد بدهیم و تمامی وظایف متفاوت دیگر که می‌تواند برای کمک به ما فوق‌العاده باشد. در پایان این مقاله شما برای استفاده همسرتان آماده می‌شوید.

فواید استفاده از همسرتان برای کمک در وب سایت شما
برای توسعه دهندگان وبی که تیم یک نفره، دو نفره یا حتی سه نفره هستند، اضافه کردن یک نفر می‌تواند کمک بسیار بزرگی باشد. بسیاری از شما شاید فکر کنید که همسرتان چیزی از طراحی وب و توسعه دهندگی نمی‌داند، اما در واقع می‌تواند برای شما سودمند باشد. داشتن کسی که دید جدیدی در وب‌سایتتان ارائه دهد یا کسی که نمونه کارهای شما را در وب سایت قرار دهد می‌تواند کاملاً سودمند باشد. همچنین خودش می‌تواند انجام دادن یک پروژه را فرا بگیرد. بنابراین فقط کافی است بگویید: «من از همسرم برای مدیریت وب سایت خود کمک می‌گیرم». در ادامه به تعدادی از فواید این کار اشاره می‌کنم:

دید نو در وب سایت شما
کارمندی رایگان یا ارزان
او سبک کاری شما را می‌داند
کسی هست، برای انجام وظایف وقت گیری که شما را از انجام کارهای مهم‌تر باز می‌دارند
نگاه زنانه/مردانه برای کاربران زن/مرد وب سایت شما (نسبت به اینکه او شوهر یا زن شما باشد متفاوت است)
یک جفت دست دیگر برای اینکه وب‌سایتتان را ارتقاء دهید

چگونه به سرعت به همسرتان، کمک کردن در وب سایت را یاد بدهید؟با تمام ویدئوهای آموزشی و این ابزار عجیب غریب که آن را «گوگل» نام گزاری کرده‌اند، یاد دادن مهارت‌های مربوط به یک وب‌سایت جدید به همسرتان، آسان‌تر از هر زمانی در تاریخ شده است. مراحل زیر را دنبال کنید تا به سریع‌ترین شکل ممکن همسرتان را وارد تیم توسعه سایت خود کنید:

در ابتدا یک یا دو وظیفه برای همسرتان در نظر بگیرید تا روی آن‌ها تمرکز کند.
مطمئن شوید، وظایفی که بر عهده‌اش می‌گذارید از چیزهایی هستند که او می‌تواند به خوبی انجام دهد.
تعدادی ویدئو و مقالات آموزشی متفاوت پیدا کنید تا آن‌ها را ببیند/بخواند تا به سرعت رشد کند.
پس از اینکه او ویدئوهای آموزشی را دید، مقداری زمان برای پاسخ به سؤالات او بگزارید.
به او نشان دهید که چگونه کارش را انجام دهد.
به او اجازه بدهید که امتحان کند.
آنجا باشید و به سؤالات او پاسخ دهید و او را پشتیبانی کنید. مثبت اندیش و صبور باشید.
اگر شما این ۷ مرحله را دنبال کنید بزودی سورپرایز خواهید شد از اینکه همسرتان به این سرعت به این مهارت‌ها دست پیدا کرده است. شما بسیار خوشحال خواهید شد از اینکه تصمیم گرفتید به او فرصت امتحان بدهید. من همچنین ضمانت می‌کنم که این کار برای روابط شما هم بسیار خوب خواهد بود. همکاری واقعاً می‌تواند چیز بزرگی برای زوج‌ها باشد.

چگونگی آموزش وردپرس به همسرتان
پس از اینکه فواید همکاری با همسرتان در وب‌سایتتان را بررسی کردیم و فهمیدیم که چه کار کنیم که او با آخرین سرعت ممکن رشد کند و یاد بگیرد، حالا وارد یکسری وظایف خاص می‌شویم که همسرتان می‌تواند در آنها به شما کمک کند. آیا شما از سکوی وردپرس برای وب‌سایتتان استفاده می‌کنید؟ وردپرس احتمالاً ساده‌ترین نرم افزار مدیریت وب سایت است. نه فقط اینکه استفاده از آن آسان است، کوهی از آموزش هم هست که نحوهٔ استفاده از امکانات مختلف وردپرس را آموزش می‌دهند. جاهایی از وب‌سایتتان را انتخاب کنید که او می‌تواند در انجام آن‌ها کمک کند. سپس برای او توضیح دهید که چه کاری می‌خواهید انجام دهید. به او اجازه بدهید که متوجه شود هر سؤالی که داشته باشد می‌تواند آن را جستجو کند و سپس به او اجازه دهید که وارد شهرتان (سایت یا وبلاگ شما) شود. تعدادی از وظایف وردپرسی ای که همسر شما می‌تواند در آن‌ها کمک کند در زیر آمده‌اند:

پیدا کردن افزونه های حرفه ای و قدرتمند برای اضافه کردن به وب‌سایتتان
وارد هر کدام از صفحات یا مقالات وبلاگتان شود و از اینکه آن‌ها برای سئو و بهینه سازی شده‌اند اطمینان حاصل کند.
روی ساید بار یا فرم‌های سایت یا وبلاگ بیشتر کار کند.
به‌روزرسانی رسانه‌ها و شکل و شمایل وب‌سایت‌تان (من شدیداً به این مورد نیاز دارم اما متأسفانه ازدواج نکرده‌ام!)
می‌توانید هر کدام از این وظایف را به سادگی به همسرتان آموزش دهید. این‌ها چیزهایی هستند که مهم اما وقت گیرند. داشتن کمک همسرتان در آن‌ها، این فرصت را به او خواهد داد که کارهایی را خودش انجام دهد، زمانی که مقدار اندکی در تصفیهٔ سایت یا وبلاگ شما کمک می‌کند.

منبع

بالا
 پروفایل  
پستارسال شده: پنج شنبه ژانویه 09, 2014 11:40 am 
آفلاین

محل اقامت: تهران
عالی بود و مفید. :idea:

تصویر

بالا
 پروفایل  
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 2 پست ]