ماشین حساب، انجمن اینترنتی فارسیکام

انجمن محصولات فارسیکام | تلفن گویا IVR | مدیریت ارتباط با مشتری CRM
تاریخ : جمعه دسامبر 15, 2017 1:41 pm

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
نویسنده پیغام
پستارسال شده: پنج شنبه فوریه 27, 2014 9:34 am 
آفلاین

سلام
چند مورد بود که جوابی در فروم ها نداشت:
1. چطور میشه قبل از انتقال مکالمه به داخلی کارت، یک پیغام پخش کرد (مثلا: جهت بهبود کیفیت خدمات، این مکالمه ضبط می‌گردد)؟
2. چطور میشه تقویم سیستم رو برای تعداد خط به صورت همزمان تعریف کرد. من دو تا خط PRI دارم که جمعا 60 تماس ورودی رو جواب میده. تنظیم تقویم برای تک تک خطوط خیلی زمان بره. ضمن اینکه مواردی مثل روز هفته و ساعت دارای فرمت بندی نیستن. باید چطوری ثبتشون کنم؟ (مثلا پنجشنبه یا پنج شنبه؟! ساعت باید 24-ساعته باشه یا 12 ساعته با فرمت AM/PM). اگه تاریخ رو نزنم چه اتفاقی می‌افته؟
3. چطور میشه کاری کرد که در صورت عدم تماس داخلی مثلا طی 25 ثانیه، کاربر به صندوق صوتی هدایت بشه؟

بالا
 پروفایل  
پستارسال شده: شنبه مارس 01, 2014 9:26 am 
آفلاین

محل اقامت: تهران
با سلام
ضبط مکالمات را در ابتدای شروع گویا قرار میدهند که استاندارد این کار میباشد. برای قرار دادن این صدا "جهت بهبود کیفیت خدمات، این مکالمه ضبط می‌گردد" برای انجام اینکار صدا را بعد از پیغام خوش آمدگویی قرار میدهیم.
برای تقویم کافی است تقویم خودتان را روی خط منفی یک -1 قرار دهید تا برای همه خطوط اجرا شودهمچنین روزهای هفته از 1 تا 7 شماره گذاری میکنیم.
ساعت را نیز بصورت زیر وارد مینماییم:
17:01 تا : 23:59 دقیقه بطور مثال چارت 2 که برای ساعات غیرکاری است اجرا بشود و برای اینکه این چارت تا صبح روز بعد قبل از ساعت شروع کار اجرا بماند این خط را هم اضافه مینماییم: 00:01 تا 8:29 دقیقه.
مورد سوم را اگر ممکن هست بیشتر توضیح بدهید.

بالا
 پروفایل  
پستارسال شده: شنبه مارس 01, 2014 9:48 am 
آفلاین
کاربر 4 ستاره
کاربر 4 ستاره

سلام
برای مورد سوم میتوانید زیر شاخه انتقال به داخلی عمل گرفتن پیغام را تعریف کرده و کلید آن را N بگذارید. در اینصورت وقتی که داخلی مورد نظر پاسخ ندهد سیستم از تماس گیرنده پیغام را دریافت میکند

بالا
 پروفایل  
پستارسال شده: شنبه مارس 01, 2014 11:45 am 
آفلاین

به: mad13n

دلیل اینکه میخوام پیغام مربوط به ضبط صدا دقیقا قبل از انتقال مکالمه به داخلی کارت پخش بشه اینه که منوی تلفن گویای ما چند قسمت دیگه هم داره که لزوما مکالمه‌ای نیستن. بنابراین فقط وقتی که تماس گیرنده به داخلی کارت منتقل نشه، لازم نیست بدونه تماسی ضبط میشه. بابت راهنمایی در مورد بقیه قسمت‌ها ممنون. مورد سوم رو inaz راهنمایی کرد که جوابش رو میدم.

به inaz

اگه درست فهمیده باشم، باید این کار رو بکنم؟! جواب نداد! http://img42.com/HFVzY

بالا
 پروفایل  
پستارسال شده: شنبه مارس 01, 2014 12:44 pm 
آفلاین

به mad13n:

تقویم رو کاملا پیاده سازی کردم، اما طبق تقویم وارد شده عمل نمی‌کنه. آیا جای خاصی از سیستم باید بهش بفهمونم که از تقویم پیروی کنه (تیک قسمت بالای ادیتور تقویم سیستم برداشته شده)؟

ممنون

بالا
 پروفایل  
پستارسال شده: دوشنبه ژوئن 23, 2014 12:56 pm 
آفلاین

سلام
من یه سیستم گویا میخوام که حدود 30 خط ورودی داشته باشه ولی به هیچ اپراتوری وصل نشه ، فقط گویا باشه .. در اینصورت اگه تعداد تماسها از 30 بیشتر بشه ، بوق اشغال شنیده میشه یا وارد سیستم میشه ؟
در مورد هزینه سخت افزاری و نرم افزاری هم بفرمایید

بالا
 پروفایل  
پستارسال شده: سه شنبه ژوئن 24, 2014 8:00 am 
آفلاین
کاربر 4 ستاره
کاربر 4 ستاره

با سلام

برا یدریافت اطلاعات کامل و هزینه سیستم مورد نظرتان با شماره های 02187690 و 021884728و29 تماس بگیرید

موفق باشید

بالا
 پروفایل  
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمیتوانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمیتوانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمیتوانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمیتوانید پست های خود را حذف کنید